KADIKÖY ŞUBESİ

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Kadıköy, Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasıyla; hareketli caddeleriyle dinamizmi her an yaşayan, canlı bir ilçedir.

ŞUBE HAKKINDA

2010 yılında kurulan TÖMER Kadıköy şubesi, 8 derslikle hizmet vermektedir. Şubede, Halkla İlişkiler Birimi tarafından aylık olarak çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler arasında öğrencilerin yaşadıkları şehir olan İstanbul’u ve Türk kültürünü tanımaları için yapılan tarihi mekân ziyaretleri, kursiyerlerin birbirleriyle etkileşimlerini artırmak adına yapılan piknikler ve Boğaz turları yer almaktadır.

TÖMER KADIKÖY ŞUBESİ’NDE EĞİTİMİ VERİLEN DİLLER

  • Türkçe
  • İngilizce
  • Korece
  • Rusça

TÖMER KADIKÖY ŞUBESİ’NE ULAŞIM

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Kadıköy’e ulaşım oldukça rahattır. TÖMER Kadıköy Şubesi’ne Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelen öğrenciler E-10 belediye otobüsleriyle, Avrupa tarafından gelen öğrenciler Beşiktaş ya da Eminönü-Karaköy vapurlarıyla, Bağdat Caddesi ya da Caddebostan’dan gelen öğrenciler sarı dolmuşlarla, Ataşehir’den gelen öğrenciler 19-E ya da 8-A otobüsleriyle ulaşımlarını sağlayabilirler.

Kadıköy’le Sabiha Gökçen Havalimanı arası yaklaşık 30 km’dir.

TÖMER KADIKÖY ŞUBESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES Osmanağa Mahallesi Çilek Sokak No: 11 Kadıköy / İSTANBUL
TELEFON +90 (216) 330 89 72 / 330 89 76
BELGEGEÇER +90 (216) 330 89 15
E-POSTA kadikoy@tomer.ankara.edu.tr